Organizacja imprez firmowych w Kołobrzegu

Park Rozrywki Dziki Zachód to miejsce wyjątkowe, bo przyjazne dla wszystkich, bez wyjątku. Atrakcyjna lokalizacja, niesamowita atmosfera i niezwykle zróżnicowana oferta sprawiają, że nie tylko rodziny mogą spędzić tutaj niesamowite chwile. Jesteśmy specjalistami również, jeśli chodzi o imprezy firmowe na terenie Kołobrzegu i okolic, a do każdego eventu o tym charakterze pochodzimy niezwykle indywidualnie, co również wyróżnia naszą ofertę.

Organizacja imprez firmowych w Kołobrzegu – co możemy zaproponować?

Specjalnie z myślą o zróżnicowanych grupach firmowych, ich celach i wymaganiach – mamy do wyboru kilka gotowych scenariuszy wydarzeń. Warto zaznaczyć, że są one dość elastyczne i jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie ze strony klienta, aby ostatecznie impreza firmowa zorganizowana w naszym Parku Rozrywki była zgodna z Państwa wizją.

PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI

Jak wyglądałby ten sam zespół współpracowników w realiach Dzikiego Zachodu? W naszym Parku Rozrywki Zieleniewo nie trzeba polegać wyłącznie na wyobraźni! Imprezy firmowe w Kołobrzegu to najlepsza okazja do przeniesienia się w czasie i poznania swojego zespołu od całkiem innej strony!

ADRENALINA

Czyżby pracownicy potrzebowali odrobiny wrażeń? Zapraszamy po nie na nasze imprezy firmowe w Kołobrzegu - od podróży rowerem na linie, przez offroad, po byka rodeo. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią przedstawimy pełną ofertę.

DEDYKOWANE ZABAWY INTEGRACYJNE

Kompleksowa organizacja imprez firmowych w Kołobrzegu to nasz znak rozpoznawczy. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną z menu dopasowanym pod każdym kątem. Specjalizujemy się w dedykowanych zabawach integracyjnych, jesteśmy przygotowani na obsługę imprez nawet do 800 gości. Słowem, Park Rozrywki Dziki Zachód jest do dyspozycji, gotowy na każdy scenariusz imprezy firmowej!

GOTOWI NA WSZYSTKO

Podczas imprezy zapewniamy obsługę gastronomiczną, dostosowaną do Państwa oczekiwań. Proponujemy tradycyjne obiady, grill, stół szwedzki z przystawkami na ciepło i zimno, sałatki, alkohol, a także menu dla dzieci. Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy do organizacji imprez (sale urządzone w klimacie westernowym do spożywania posiłków, stałe toalety, dwa parkingi dla autokarów i samochodów osobowych). Obsługujemy imprezy nawet do 800 gości. Możemy je organizować niezależnie od warunków atmosferycznych. Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od oferty, na jaką się Państwo zdecydujecie.

Skontaktuj się z nami. Na pewno przygotujemy atrakcyjną ofertę dla Twojej grupy.

Chcesz dopytać o szczegóły? Zadzwoń 666 891 025 lub 602 606 177 lub 604 911 157