Summertubing

Summetubing to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli dużo frajdy ze zjazdów. Nie trzeba czekać do zimy aby pozjeżdżać z górki. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

więcej

Przejażdżka Hummerem

Przejażdżka hummerem to rozrywka idealna dla całej rodziny. Podczas przejażdżki tym wojskowym pojazdem świetnie będziesz się bawić nie tylko Ty, ale także Twoi bliscy.

więcej

Mini zoo

Mini ZOO Kochamy zwierzęta. W naszym mini ZOO dowiecie się ciekawostek na temat życia popularnych i mniej popularnych gatunków. Zapewniamy bezpośredni kontakt ze zwierzętami oraz…

więcej

Autodrom

Autodrom to w przypadku naszego parku atrakcja naprawdę bezpieczna. Od początku naszej obecności na rynku kładziemy ogromny nacisk na to, aby pobyt u nas nie stanowił zagrożenia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

więcej

Karuzela

Karuzela w Kołobrzegu to naprawdę dobry wybór. Świetnie sprawdzi się w przypadku zarówno młodszych, jak i starszych pociech, dostarczając wyjątkowych wrażeń.

więcej

Beczka śmiechu

Dostępna u nas Beczka śmiechu to atrakcja, która dostarczy rozrywki na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz się świetnie bawić, zależy Ci na tym, aby również Twoje dzieci miło spędziły czas.

więcej

Byk rodeo

Szalony Byk rodeo w Kołobrzegu to rozrywka dla najbardziej odważnych osób. Nie każdy znajduje w sobie dość siły, aby zmierzyć się z groźnie wyglądającym mechanicznym bykiem.

więcej

Strzelnica z łuku

Jest to jedna z bardziej wciągających zabaw na świeżym powietrzu. Strzelanie z łuku w Kołobrzegu sprawi radość wszystkim tym, którym znudziło się plażowanie.

więcej

Crazy carty

Jeśli szukasz atrakcji, które pozwalają świetnie się bawić, zależy Ci na tym, aby dostarczały one radości i uśmiechu, Crazy carty to bardzo dobry wybór.

więcej

Beczkowóz

Wiele osób, które raz skorzystały z tej atrakcji do niej wraca. W grupie tej są zarówno młodsi, jak i starsi. Pamiętaj, że atrakcję skonstruowano tak, aby była ona bezpieczna dla wszystkich odwiedzających.

więcej

Kolejka elektryczna

Znajdująca się w naszym parku kolejka elektryczna to atrakcja, która wywoła uśmiech na twarzy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zachwyci prawdziwych fanów kolei.

więcej

Quady

Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, możesz wybrać się na przejażdżkę quadem w zorganizowanym przez nas parku rozrywki.

więcej

Mrowisko

Sprawia, że na twarzach dzieci błyskawicznie pojawia się uśmiech, który nie znika przez wiele godzin od skorzystania z atrakcji.

więcej

Miasteczko ruchu drogowego

Proponujemy Ci miasteczko ruchu drogowego w Kołobrzegu, które doskonale sprawdzi się w praktycznej nauce przepisów ruchu drogowego.

więcej

Tratwy

Tratwy to jedna z tych atrakcji, które zasługują na uwagę. Przekraczając bramę naszego parku, wkroczycie do wyjątkowego świata, w którym panuje klimat Dzikiego Zachodu.

więcej

Złoty Pociąg w Zieleniewie

Złoty pociąg to wyjątkowa atrakcja, która przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji, sprawiając, że na twarzach pociech pojawia się uśmiech.

więcej

Place zabaw

Nasz plac zabaw zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby każde dziecko mogło się na nich świetnie bawić.

więcej

Pokazy artystyczne

Na organizowane w naszym parku pokazy artystyczne oraz do skorzystania z innych atrakcji zapraszamy nie tylko gości, którzy odpoczywają w Kołobrzegu i okolicach.

więcej

Strzelnica pneumatyczna

W świat beztroskiej zabawy możesz się przenieść, przekraczając bramę naszego parku rozrywki. Jeśli jesteś miłośnikiem strzelectwa, strzelnica pneumatyczna na pewno przypadnie Ci do gustu.

więcej

Western city

Western City Prawdziwy klimat dzikiego zachodu na wyciągnięcie ręki. Przybywajcie aby zwiedzić miasteczko Dodge City. Atrakcje prejażdżka bryczką byk rodeo gorączka złota napad na bank…

więcej

Wioska indiańska

Wioska indiańska Nasza wioska indiańska jest jak wehikuł czasu. Zapraszamy do podróży w czasie… do czasów dzikiego zachodu. Zwiedzicie indiańską wioskę z czasów gorączki złota,…

więcej