Wioska indiańska

Wioska indiańska – znajdź swoje tipi!

Teraz zapomnisz, jak masz na imię – od momentu, gdy przekroczysz próg wioski indiańskiej
naszego Parku Rozrywki będziesz Córką Wilka, Nieustraszonym Jastrzębiem, a może
Mglistym Porankiem? Bez względu na to, jak będzie brzmieć Twoje nowe imię – wioska
indiańska będzie Twoim nowym domem! 

 

Wioska indiańska w Kołobrzegu – obudź w sobie Indianina!

Zapraszamy do wehikułu czasu, który zabierze Cię tam, gdzie strzelanie z łuku było
codziennością, a odpoczynek w cieniu tipi prawdziwym relaksem. Nasza wioska Indiańska w
Kołobrzegu to miejsce przyjazne dla każdego, kto zawsze marzył o dzikich tańcach i
swawolach przy żywym dźwięku bębnów.

To tutaj można:

  • zmierzyć się z labiryntem szoszonów,
  • doznać przejażdżki na kucyku.

 

Jeśli te wszystkie atrakcje są dla Ciebie niczym woda na pustyni – nie może Cię zabraknąć!
Jeśli strzelanie z łuku w Kołobrzegu brzmi dla Ciebie jak spełnienie marzeń – znajdź swój
totem i przybywaj do wioski, w której to wszystko się stanie.


 

Wioska indiańska dla dzieci nad morzem – radości co niemiara!

Czujesz, że drzemie w Tobie duch rdzennego mieszkańca Ameryki? Wioska indiańska nad morzem czeka na Twoje przybycie! To tutaj odkryjesz atrakcje rodem z Dzikiego Zachodu, poznasz fascynujące historie Indian oraz zrelaksujesz się w klasycznym tipi. Nie musisz przemierzać oceanów, aby przeżyć to wszystko – wystarczy, że odwiedzisz nas wyjątkowy Park Rozrywki w Kołobrzegu.

Jedyna taka wioska indiańska nad polskim morzem!

Nie sposób opisać słowami palety radości, jaka na Ciebie czeka w indiańskiej wiosce – to trzeba przeżyć na własnej skórze! Spróbujemy jednak przybliżyć Ci atrakcje, które na Ciebie czekają u nas, abyś już teraz, podczas pobytu nad morzem zaplanował wyprawę do tego magicznego miejsca.

Jakie przygody czekają na Ciebie i Twoich bliskich w indiańskiej wiosce?

  • fascynująca przejażdżka na uroczym kucyku,
  • wyprawa przez pełen niespodzianek labirynt Szoszonów,

Bez względu na to, którą z tych atrakcji będziesz chciał osobiście doświadczyć – wiedz, że wszystko jest w cenie jednego biletu, cała ta indiańska przyjemność do Twojej dyspozycji!

Twórz wspomnienia podczas odwiedzin w indiańskiej wiosce!

Kto powiedział, że wehikuł czasu nie istnieje?! Nasza wioska indiańska dla dzieci i dorosłych przeniesie Cię nie tylko hen za ocean, ale też do czasów, gdy rdzenni mieszkańcy Ameryki wiedli na tym odległym kontynencie fascynujący żywot. To tam strzelanie z łuku było umiejętnością znaną Indianom niemalże od kołyski, a cień tipi niósł ukojenie w upalne popołudnia. Jeśli tańce i swawole w takich okolicznościach są tym, co Ci się marzy od dawna – spełnij to marzenie podczas nadmorskich wakacji w tym sezonie!

Od momentu, gdy przekroczysz próg naszej indiańskiej wioski – Twoje dotychczasowe imię będzie wspomnieniem. Odkryj swój totem i baw się wyśmienicie, jako Pędzący Mustang, Poranna Rosa, czy też Nieustraszony Jastrząb! Na pewno już masz pomysł na swój wizerunek w takich okolicznościach. Weź ze sobą całą rodzinę i bawcie się wyśmienicie przy dźwiękach indiańskiej muzyki.

Nasza wioska indiańska zaskoczy Cię na wiele sposobów!

Zadbamy o to, by w naszej indiańskiej wiosce nikt nie zaznał nudy! Wręcz przeciwnie, tutaj nie będziesz wiedzieć, od której atrakcji zacząć – tak wiele ich na Ciebie czeka. Czy to przejażdżka poczciwym kucykiem, który brał udział już w niejednej przygodzie, czy może strzelanie z łuku w iście indiańskim stylu. Zabawa non stop – w cieniu tipi! Jeśli to brzmi dla Ciebie, jak spełnienie marzeń – nie może Cię u nas zabraknąć.

Po co poprzestawać na książkach i filmach, skoro możesz na własnej skórze przekonać się, jak wyglądała indiańska wioska? Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zaprosić Cię z całą rodziną do naszej nadmorskiej krainy, gdzie w Parku Rozrywki nieopodal znanego wszystkim miasta Kołobrzeg – czas się zatrzymał. To wszystko na wyciągnięcie ręki, nie odmawiaj sobie tej przyjemności, ale już teraz zaplanuj wizytę. Czekamy na Ciebie już teraz z całym indiańskim plemieniem – do zobaczenia!

Wioska indiańska