Organizacja imprez firmowych

Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) to wyjątkowy obiekt, z atrakcyjną lokalizacją – rzut kapeluszem od Kołobrzegu, miasta z najpiękniejszą plażą na całym wybrzeżu. Firmowe eventy, wyjazdy integracyjne dla firm, również dla całych rodzin, to nasz konik. Oferta jest bardzo zróżnicowana, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI

W Parku Rozrywki Zieleniewo przeniesiecie się w czasy Dzikiego Zachodu, odpoczniecie w wiosce indiańskiej – w cieniu tipi. Tańce country, gorączka złota – to tylko niektóre z atrakcji.

ADRENALINA

Dla amatorów mocnych wrażeń mamy atrakcje z odrobiną adrenaliny, m.in. przejażdżki autem terenowym (offroad), czy podróż rowerem na linie. Ponadto: przejażdżki na koniu lub kucyku, bryczką konną, byk rodeo, strzelanie z łuku, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, autodrom, beczka śmiechu, crazy carty, quady, pokazy artystyczne i wiele innych.

DEDYKOWANE ZABAWY INTEGRACYJNE

Wyjazdy integracyjne dla firm to wspaniała okazja, by lepiej poznać swoich pracowników. Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) proponuje indywidualnie dostosowane zabawy, które pozwolą współpracownikom lepiej się poznać i stworzyć prawdziwy zespół. W ofercie m.in. gra terenowa z zagadkami, nagrodami dla zwycięzców, a na zakończenie – biesiada i zabawa przy muzyce.

GOTOWI NA WSZYSTKO

Podczas imprezy zapewniamy obsługę gastronomiczną, dostosowaną do Państwa oczekiwań. Proponujemy tradycyjne obiady, grill, stół szwedzki z przystawkami na ciepło i zimno, sałatki, alkohol, a także menu dla dzieci. Park Rozrywki Dziki Zachód Zieleniewo (Kołobrzeg) jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy do organizacji imprez (sale urządzone w klimacie westernowym do spożywania posiłków, stałe toalety, dwa parkingi dla autokarów i samochodów osobowych). Obsługujemy imprezy nawet do 800 gości. Możemy je organizować niezależnie od warunków atmosferycznych. Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od oferty, na jaką się Państwo zdecydujecie. Wystawiamy faktury VAT. Zgodnie z Państwa życzeniem, możemy również zająć się zorganizowaniem całego pobytu – noclegu w sprawdzonym miejscu i transportu.

Skontaktuj się z nami. Na pewno przygotujemy atrakcyjną ofertę dla Twojej grupy.

Zapytaj o ofertę

Chcesz dopytać o szczegóły? Zadzwoń 666 891 025 lub 602 606 177 lub 604 911 157