Warning: include(templates/page_header.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/zieleniewo/page.php on line 3

Warning: include(templates/page_header.php): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/zieleniewo/page.php on line 3

Warning: include(): Failed opening 'templates/page_header.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/zieleniewo/page.php on line 3

Od dnia 30.06.2021 Park Rozrywki Zieleniewo realizuje płatności Polskim Bonem Turystycznym.

W celu realizacji bonu turystycznego, zakup biletów wstępu związany jest z zawarciem „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Wszelkie formalności zostaną wykonane w dniu realizacji bonu turystycznego w kasie Parku Rozrywki przy ul. Wycieczkowa 9, 78-100 Zieleniewo.
Umowa akceptowana jest wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są dostępne w Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie.

Cena obejmuje:

• Całodniowy bilet do Parku Rozrywki Dziki Zachód, na którym można do woli korzystać ze wszystkich atrakcji i urządzeń. W cenę biletu nie są wliczone pamiątki, automaty oraz strzelnica.
• Bon na kwotę 20 zł do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie Parku Rozrywki Dziki Zachód.
Dodaj do bonu kolejny kupon:
• Kolejny kupon na posiłek o wartości 20 zł.
• Możliwość zakupu kilku kuponów.
• Kupon można wykorzystać w dowolnym otwartym punkcie gastronomicznym.
• Do kuponu można dopłacić gotówką.

Regulamin akcji:

1. Zgodnie z rozporządzeniem zasad Bonu Turystycznego nie można wykorzystać go na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Usługa musi być połączona z drugą usługą.
2. Warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest więc zakup bonu gastronomicznego i biletów wstępu łącznie. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem.
3. Bon Turystyczny zrealizujesz w kasie obiektu przy ul. Wycieczkowej 9, 78-100 Zieleniewo.
4. W celu usprawnienia transakcji przygotuj 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś w celu realizacji płatności. Musisz mieć także przy sobie telefon z numerem który podałeś podczas rejestracji. Na ten telefon przyjdzie SMS z kodem potwierdzającym transakcję.
5. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.
6. W treści realizacji bonu w pozycji opis koniecznie należy wpisać: „WSTĘP DO ATRAKCJI PLUS BON GASTRONOMICZNY”.
7. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod nr 666 891 025.